hamburger icon
close menu icon
location icon Agencja Reklamowa Elbląg, ul.Saperów 10

PROJEKTOWANIE LOGO / TWORZENIE MARKI

Wprowadzanie nowej marki na rynek zawsze powinno się rozpoczynać od stworzenia nazwy, unikatowego znaku, po którym w późniejszym czasie firma będzie identyfikowana przez potencjalnych Klientów.

Szczegółowe opracowanie identyfikacji wizualnej jest ważnym czynnikiem w pozytywnym budowaniu wizerunku firmy oraz ma wpływ na rozpoznawalność.

W agencji reklamowej aktywwwni.pl zaczynamy od dobrania nazwy. Staramy się aby nazwa była łatwa oraz kojarząca się z branżą. Drugim bardzo ważnym etapem jest sprawdzenie czy pod daną nazwę są wolne domeny, które w późniejszym czasie będą prowadziły do firmowej strony lub sklepu internetowego.

Kiedy te dwa punkty mamy zrealizowane przechodzimy do projektowania unikatowego logo, które ma się kojarzyć z profesjonalizmem oraz wzbudzać zaufanie. Ustalamy kolorystykę, omawiamy kierunek w jakim będzie zmierzał projekt sygnetu.

Kolejny krokiem jest stworzenie czterech projektów logotypów do akceptacji przez Klienta. Dopuszczamy także korekty wybranego wzoru np. zmiana kolorystyki, zmiana czcionki czy delikatne korekty graficzne.

Gotowe logo przekazujemy w dwóch wersjach kolorystycznych, na jasnym i ciemnym tle oraz w kilku popularnych formatach w tym wektorowym.

 

 

 

KONTAKT

Agencja Reklamowa Aktywwwni.pl
dialog icon Saperów 10
82-300 Elbląg
ar@aktywwwni.pl
clock icon poniedziałek - piątek 8:00-16:00
zadzwoń:
znajdź nas w mediach społecznościowych
Copyright © 2023 aktywwwni.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zgoda