hamburger icon
close menu icon
location icon Agencja Reklamowa Elbląg, ul.Saperów 10

SOCIAL MEDIA

 

Od kilku lat coraz większej mocy nabiera reklama w social mediach. Prowadzenie profili firmowych na odpowiednim poziomie to nie lada wyzwanie dla właścicieli firm. Zespół specjalistów w Agencji Reklamowej aktywwwni.pl z powodzeniem prowadzi kilkanaście funpagów Klientów z różnych branż. Naszą pracę rozpoczynamy od rozmowy, ustalamy plan działania, zakres oraz intensywność postów oraz cel działań. Prowadzenie firmowej strony na facebooku jest doskonałą formą komunikacji z klientem, przedstawienia oferty czy budowania trwałej relacji co przełoży się na sprzedaż produktów i usług.

Zajmujemy się kompleksowo wszystkim co jest związane z prowadzeniem firmowego facebooka. Zakładamy lub konfigurujemy istniejące już konto. Następnie przygotowujemy strategię działania, opracowujemy teksty, przygotowujemy grafiki. Po stronie Klienta jest tylko akceptacja przygotowanych materiałów.

Jak wiemy facebook to nie tylko narzędzie służące do komunikacji ale także ogromna baza potencjalnych klientów, do których możemy dotrzeć organicznie lub za pomocą płatnych kampani reklamowych. Nasi specjaliści zajmują się także promowaniem firmy za pomocą płatnych kampani facebook ADS. Doradzamy jaki budżet będzie optymalny a następnie konfigurujemy kampanię ustawiając najbardziej optymalne zasięgi.

 

 

KONTAKT

Agencja Reklamowa Aktywwwni.pl
dialog icon Saperów 10
82-300 Elbląg
ar@aktywwwni.pl
clock icon poniedziałek - piątek 8:00-16:00
zadzwoń:
znajdź nas w mediach społecznościowych
Copyright © 2022 aktywwwni.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zgoda