503 092 153 ar@aktywwwni.pl
503 092 153
ar@aktywwwni.pl


O NAS


Agencja Reklamowa aktywwwni.pl powstała pod koniec 2008 roku w Elblągu. Od samego początku swojej działalności zajmowaliśmy się reklamą od wizytówek, przez ulotki, foldery, reklamę zewnętrzną po strony internetowe.

Z biegiem czasu zaczęli się do nas zgłaszać Klienci z sąsiednich miast, a następnie z całej Polski. Doświadczenie które zdobyliśmy do tej pory pozwala nam z powodzeniem doradzać marketingowo Klientom, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z własnym biznesem.

Projektujemy loga, tworzymy koncepcję marketingowe oraz plany mające na celu zwiększyć sprzedaż w Państwa firmie poprzez odpowiednio dobraną formę reklamy.

Staramy się aby strony internetowe które tworzymy były zgodne z aktualnymi trendami jak np. php7 czy html5. Naszym standardem jest responsywność oraz panel zarządzania treścią.

W naszej pracy kierujemy się zawsze dobrem Klienta kładąc nacisk na estetykę prac oraz dotrzymywanie umówionych terminów.

Przez wszystkie lata udało nam się zrealizować kilkanaście dużych projektów dla znanych marek i instytucji w Polsce. Współpracujemy z fotografami, filmowcami, producentami reklam dzięki czemu jesteśmy w stanie obsługiwać naszych Klientów kompleksowo.

Nasza firma cały czas się rozwija, uczestniczymy w ciekawych branżowych szkoleniach mających na celu zwiększenie naszych kwalifikacji. Mamy nadzieję, że dzięki temu nasza praca będzie jeszcze bardziej efektywna a pozyskaną wiedzą marketingową będziemy mogli podzielić się z naszymi Klientami.


Serdecznie zapraszamy do współpracy.

 

WAŻNE INFORMACJE

O NAS

OFERTA

INFORMACJE

PRACA

KONTAKT

Agencja Reklamowa aktywwwni.pl - Profesjonalny Sprzedawca Oferteo.pl
ZGŁOSZENIA USTEREK I AWARII
e-mail: admin@aktywwwni.pl
tel: 503 092 053

MEBLE ZE SKLEJKI
e-mail: biuro@aktywwwni.pl
tel. 555 543 345
Agencja Reklamowa aktywwwni.pl

BIURO
82-300 Elbląg, ul. Wyspiańskiego 26/2
tel.: 503 092 153
e-mail: krzysiek@aktywwwni.pl

Godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek 8:00-16:00