hamburger icon
close menu icon
location icon Agencja Reklamowa Elbląg, ul.Saperów 10

OKLEJANIE WITRYN I SAMOCHODÓW

samochod_2

 

Bardzo dobrym sposobem na zaprezentowanie swojej firmy zewnętrznemu światu jest oklejenie samochodu. Mobilność sprawia, że nasza reklama jest widoczna w różnych miejscach przez co zwiększa się szansa, na dotarcie do potencjalnego Klienta. Oklejanie samochodu zaczynamy od rozmowy na temat oczekiwań i budżetu Klienta. Na tej podstawie możemy dobrać odpowiedni rodzaj folii oraz przygotować wizualizację. Kiedy uzyskamy akceptację możemy przejść do pomiarów oraz do wyceny. Samochody oklejamy folią wylewaną z nadrukiem, folią ploterową lub jeśli ma to być zaklejona szyba folią One Way Vision.

Zajmujemy się także projektowaniem oraz realizacją witryn. Dobrze przygotowana witryna działa jak drogowskaz do Państwa firmy. Proces przygotowania witryny zaczynamy również od rozmowy aby ustalić czego Klient oczekuję. Mamy do zaoferowania trzy rodzaje folii, jest to folia szroniona, która może być także zadrukowana, folia One Way Vision, która jest najpopularniejszym wyborem oraz folię zadrukowaną jeśli chcemy sprawić aby nikt z ulicy nie zaglądał do wnętrza. Folie drukowane są dodatkowo zabezpieczone laminatem UV. Kolejny etap to wizualizacja projektu oraz po akceptacji przez klienta montaż.
 

 

 

KONTAKT

Agencja Reklamowa Aktywwwni.pl
dialog icon Saperów 10
82-300 Elbląg
ar@aktywwwni.pl
clock icon poniedziałek - piątek 8:00-16:00
zadzwoń:
znajdź nas w mediach społecznościowych
Copyright © 2022 aktywwwni.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zgoda