hamburger icon
close menu icon
location icon Agencja Reklamowa Elbląg, ul.Saperów 10

MARKETING W TWOJEJ FIRMIE

marketing


Jest to bardzo obszerny temat, na który składa się wiele czynników.
To sposób myślenia o potencjalnym kliencie, oraz jego pozyskaniu, stworzenie oferty, opracowania procesów sprzedażowych a także sposób prezentacji marki (zaprojektowanie logo, wizytówki, teczki ofertowej, strony internetowej, wizerunek w mediach społecznościowych,stworzenie materiałów promocyjnych adekwatnych dla branży).

Marketing to działania, które mają wpływ na sposób postrzegania twojej firmy przez potencjalnych, klientów, kontrahentów oraz pracowników. Są prowadzone zarówno online jak i offline 24h przez 7 dni w tygodniu dlatego warto zadbać o wartościowe treści oraz przekaz w stworzonej stronie internetowej, wpisie w mediach społecznościowych czy na zaprojektowanym materiale marketingowym.

Aby działania marketingowe były skuteczne wymagają analizy firmy, jej potrzeb oraz zbadania dotychczasowego wizerunku. Nasze działania rozpoczynamy od spotkania oraz rozmowy z Klientem. Na tej podstawie możemy poznać branżę specyfikę oraz dobrać optymalne rozwiązania marketingowe.

W przypadku kiedy jest to firma dopiero powstająca bardzo ważne jest skupienie się na wizerunku zewnętrznym, zaprojektowanie logo, stworzenie skutecznej strony internetowej wraz z wartościowymi tekstami oraz budowanie wizerunku w mediach społecznościowych. Kolejnym etapem jest wybór materiałów reklamowych niezbędnych w budowaniu profesjonalnego wizerunku np. wizytówka, teczka ofertowa, folder z ofertą itp.. Ważnym elementem jest także reklama zewnętrzna, która przypomina o istnieniu firmy dla świata zewnętrznego. Są to np. oklejone samochody firmowe oraz reklama na budynku firmowym.

Jeżeli firma już istnieje na rynku kilka lat nasze działania skupiają się na tym co możemy poprawić aby marketing był bardziej skuteczny. Analizujemy wizerunek firmy i proponujemy zmiany. Mogą to być poprawy oferty, zaprojektowanie nowych materiałów reklamowych bardziej skutecznych czy wprowadzenie płatnych kampani reklamowych np. w mediach społecznościowych jak facebook ADS. Czasem takie działania doprowadzają do zaprojektowania nowej strony internetowej lub do rebranidingu logo a czasem są to małe wskazówki poprawiające wizerunek firmy.

Te wszystkie działania mają pomóc w pozyskaniu potencjalnego Klienta oraz zwiększyć świadomość i profesjonalizm marki na rynku.

Oczywiście wszystkie działania marketingowe powinny iść w parze z jakością sprzedawanego towaru lub świadczonych usług przez daną firmę.

 

OUTSOURCING DZIAŁU MARKETINGU

Agencja Reklamowa aktywwwni.pl dysponuję zespołem specjalistów w zakresie szeroko pojętego marketingu. Posiadamy dział projektowy, dział programistyczny, specjalistów do spraw social media oraz monterów w przypadku reklam zewnętrznych.

Jeżeli nie masz czasu na działania marketingowe we własnej firmie zleć to nam. Zdajemy sobie sprawę, że każda firma jest inna a więc przeanalizujemy twoje potrzeby i przedstawimy najbardziej optymalne rozwiązania zmierzające do pozyskania potencjalnego leada sprzedażowego.


Co zyskujesz ?

- oszczędność czasu (rekrutacje, urlopy, chorobowe, wykwalifikowanie pracownika)

- pieniędzy wydane na drogie oprogramowanie

- wykwalifikowanych specjalistów z różnych działów marketingu

- projekty na czas

- wsparcie marketingowe oraz doradztwo.

 

Nasza agencja to profesjonalny i kreatywny zespół, który jest w stanie zaprojektować praktycznie każdy materiał reklamowy. Współpracujemy też z kilkoma drukarniami więc nasze projekty możemy także wydrukować i wysłać kurierem we wskazane miejsce. Dysponujemy działem wykwalifikowanych programistów zdolnych naprawić lub stworzyć sklep internetowy, stronę www lub inny system online np. CRM.

 

Nasz dział social media może zająć się prowadzeniem konta firmowego na facebook czy zaplanować kampanie facebook ADS. Zajmujemy się także projektowaniem oraz montażem reklam zewnętrznych.

 

Zapraszamy do współpracy.

KONTAKT

Agencja Reklamowa Aktywwwni.pl
dialog icon Saperów 10
82-300 Elbląg
ar@aktywwwni.pl
clock icon poniedziałek - piątek 8:00-16:00
zadzwoń:
znajdź nas w mediach społecznościowych
Copyright © 2024 aktywwwni.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zgoda